Czym jest małe AGD?

toster.jpg Rynek branży AGD oferuje wyjątkowo obszerną paletę propozycji, z tak zwanego małego sprzętu AGD.

Czym w zasadzie jest małe AGD? Są to podstawowe urządzanie, wyposażenie każdego domu, bez względnie zalicza się do niego żelazka, odkurzacze, tostery, opiekacze, młynki, miksery, malaksery, blendery, nawilżacze powietrza, okapy, klimatyzatory, oraz szereg innych drobnych urządzeń elektrycznych. Trudno sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie jakiejkolwiek kuchni bez tego typu akcesoriów. Są w takiej samej mierze potrzebne, jak i duże AGD.

Każda nowoczesna pani domu, ma w posiadaniu te „cacka” techniczne. Sprawiają one, iż codzienne obowiązki związanie z zajęciami domowymi, są o wiele prostsze i szybsze w wykonaniu, a praca w domu staje się wyjątkowo przyjemna.

 1. WeronikaD

  niedziela, sierpień 15, 2021 - 21:33:35

  Zgadzam się z tym, że małe AGD jest tak samo potrzebne jak duże AGD. Nowoczesna Pani domu powinna jednak ułatwiać sobie pracę również z dużym AGD. Dlatego ja wymieniłam ostatnio swoją zwykłą pralkę na pralko-suszarkę, dzięki czemu nie muszę już suszyć prania tradycyjnie. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

 2. SylwiaK

  wtorek, listopad 30, 2021 - 23:31:10

  Ja nie wyobrażam sobie poranka bez kawki z mojego ekspresu. Tej czasem towarzyszą tosty z mojego tostera, więc można by rzec - czym by było moje śniadanie bez małego agd ;) Ostatnio kupiłem grilla z Tefala i proponowano mi przedłużoną gwarancję, ale się nie zdecydowałem. Kojarzycie może czy gdzieś w standardzie dostajemy 5 lat?

 3. MartynaD

  wtorek, grudzień 28, 2021 - 21:32:49

  Sprzęt AGD oraz akcesoria kuchenne są bardzo ważne. Sama kupiłam sobie ostatnio odkurzacz stojący i muszę szczerze przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona. Jest on bardzo lekki i wygodny w użyciu, w dodatku można mieć go zawsze pod ręką. Pozdrawiam! :D

 4. PiotrekS

  wtorek, grudzień 28, 2021 - 23:35:43

  Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez małego AGD. Toster, czajnik, blender czy też robot kuchenny to moje podstawowe narzędzia każdego dnia - bardzo lubię gotować, dlatego tak to wygląda.

 5. UlaJ

  środa, grudzień 29, 2021 - 00:38:13

  Sama ostatnio kupiłam sobie blender i wreszcie mogę zająć się przyrządzaniem zup kremów, które ubóstwiam. Oprócz tego oczywiście korzystam z tostera bo czym byłoby śniadanie bez tostów z serem :)

 6. Wiktoria S

  środa, grudzień 29, 2021 - 12:19:54

  Uwielbiam małe agd. A mówiąc ogólniej to uwielbiam każdy sprzęt, który może nieco ułatwić codzienność. Teraz poluję na jakiś dobry odkurzacz pionowy, bo czytałam wiele pozytywnych opinii na ich temat. A może ty polecisz jakiś konkretny model? ;)

 7. Robert

  piątek, maj 20, 2022 - 12:26:34

  Małe Agd jest fajne, szczególnie w kuchni (miksery, malaksery, roboty kuchenny itp. ) ale ma jedną małą wadę… niejednokrotnie jest prawie że “jednorazowego” użytku, dopóki sie nie zepsuje. Dlatego warto dobrze wybrac, zanim kupi sie jakikolwiek sprzęt.

 8. Asia

  poniedziałek, czerwiec 20, 2022 - 11:36:25

  Super, że na Twoim blogu można znaleźć wiele recenzji sprzętów, których używamy na co dzień w naszych domach. Z tego powodu chętnie przeczytałabym wpis o antenach zewnętrznych, ponieważ ich zakup sprawia mi niemały kłopot.

 9. Kasia

  piątek, lipiec 1, 2022 - 17:23:55

  Super!

 10. Paweł

  piątek, lipiec 1, 2022 - 17:27:32

  Czyli jak rozumiem okap teleskopowy też zalicza się do małego AGD? Swoją drogą uwielbiam wszystkie kuchenne sprzęty. Spędzam w kuchni dość dużo czasu i lubię gotować, więc takie urządzenia są dla mnie wielką pomocą i sprawiają, że gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

 11. JanuszA

  środa, sierpień 17, 2022 - 07:36:22

  A jak dla mnie to można by było trochę rozbudować ten wpis, bo w sumie nie za bardzo jest wyjaśniony temat. Czy np. akcesoria antenowe to małe AGD, czy jednak małe RTV? Nigdy nie mogę zrozumieć różnicy między tymi dwoma skrótami i fajnie by było je rozwinąć :)

 12. AnnaK

  niedziela, sierpień 21, 2022 - 16:49:23

  Bardzo ciekawy artykuł. Faktycznie mam w domu dużo sprzętu wolnostojącego AGD, typu wirówka do prania, czy lodówka, ale nigdy nie zastanawiałam się nad tym, że małe AGD to w sumie też część wyposażenia domu. Teraz już to wiem, dziękuję!

Dodawanie komentarza

Aby dodać komentarz, wypełnij formularz poniżej.

Twoje dane

Dodaj komentarz